Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Arabesque Wood Kroppslotion

190 kr
350 ML | 542.86 kr / 1L

Återfuktande och lätt body lotion med en doft av djup jordig oud och citrus ​ ​

Toppnoter: citron, ingefära, vattniga noter​

Hjärtnoter: pomerans, mandarin​

Basnoter: bärnsten, mossa, agarträd​ ​

  • Gör huden silkeslen. ​
  • Med en särskilt framtagen blandning av oljor som som sötmandelolja, fröolja från oljesumpört och macadamiaolja.​
  • Vegansk.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​ ​

Andra köpte också

Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Arabesque Wood Kroppsskrubb – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
5 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Matte Lip Colour – Striking Orange – stilleben
250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1 KG
+10
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Doftljus – Arabesque Wood – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Forest Haze Eau de Toilette – Forest Haze – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Tröja i ull- och bomullsblandning – Brunmelerad – stilleben
Miniklänning i bomullstrikå – Brun/randig – stilleben
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Miami Muse Kroppsskrubb – Miami Muse – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
5 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Peony Ghost nagellack – Peony Ghost – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive