Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Sienna Stunner Halvmatt läppstift

250 kr
3.8 G | 65789.48 kr / 1kg

Ett klassiskt läppstift med krämig konsistens som ger dina läppar en sidenlen finish. ​ ​

  • Luftigt och lätt och samtidigt heltäckande​
  • Vårdande och återfuktande​
  • Innehåller ricinolja, kakaosmör, risvax och solrosvax​
  • Högpigmenterad finish​
  • Veganskt​
  • Dermatologiskt testat​
  • Passar bra med: läppenna​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​

Liknande produkter

Sienna Stunner Lip Colour & Lip Pencil Kit – Sienna Stunner – stilleben
320 kr
30 G | 10666.67 kr / 1 KG
Matte Lip Colour – Floral Focus – stilleben
250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1 KG
+10
Sheer Lip Colour – Petal Expression – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Orchid Park Sheer Lip Colour – Orchid Park – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Sheer Lip Colour – Make Jam – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Matte Lip Colour – Bare Biscotti – stilleben
250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1 KG
+10
Matte Lip Colour – Striking Orange – stilleben
250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1 KG
+10
Matte Lip Colour – Poised Blonde – stilleben
250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1 KG
+10
Matte Lip Colour – Pink Era – stilleben
250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1 KG
+10
Matte Lip Colour – Deep Burgundy – stilleben
250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1 KG
+10

Andra köpte också

Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Läderpumps med blockklack – Röd – stilleben
Stickad t-shirt i bomull – Ljusturkos – stilleben
100% bomull
Jeans med avsmalnande ben – Svart – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Loafers i läder – Svart – stilleben
Oversized utilityjacka med dragsko – Mörkbrun – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörkbrun – stilleben
+5
NewBomull-ull
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Jacka i dubbelsidig ullblandning – Mullvad – stilleben
Veckad midikjol – Mörkblå – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Rundad crossbodyväska – Mörkbrun – stilleben
Jacka i dubbelsidig ullblandning – Svart – stilleben
Skräddade byxor med dragkedjeficka – Svart – stilleben
Mosaikring i mässing – Gold/Multi Colour – stilleben
Polotröja i ull – Mörkbrun – lookbook
+1
New100 % merinoull
Lång ullkappa – Mörk mullvad – stilleben
Back in stock