Gå till:

Rea: Nya looks tillagda

logo

Bouquet Satin Lip Colour

100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
3.8 G | 26315.79 kr / 1kg
Rea

Ett klassiskt läppstift med krämig konsistens som ger dina läppar en sidenlen finish. ​ ​

  • Luftigt och lätt och samtidigt heltäckande​
  • Vårdande och återfuktande​
  • Innehåller ricinolja, kakaosmör, risvax och solrosvax​
  • Högpigmenterad finish​
  • Veganskt​
  • Dermatologiskt testat​
  • Passar bra med: läppenna​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​

Combine with

Image of Old Copper Krämögonskugga
Out of stock

Liknande produkter

Matte Lip Colour – Rosy Moment – stilleben
Peach Print Läppstift med lätt täckning – Peach Print – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
3.5 G | 28571.43 kr / 1 KG
+3
Rea
Sheer Lip Colour – Petal Expression – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Matte Lip Colour – Double Cherry – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
+10
Rea
Matte Lip Colour – Poised Blonde – stilleben
Sheer Lip Colour – Modest Buff – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Matte Lip Colour – Pink Era – stilleben
Matte Lip Colour – Berry Beat – stilleben
+10
Rea
Matte Lip Colour – Rouge Icon – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
+10
Rea
Matte Lip Colour – Floral Focus – stilleben

Andra köpte också

Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Lip Pencil – Sienna Stunner – stilleben
60 kr170 kr
Tidigare nedsatt pris: 90 kr
1.21 G | 49586.78 kr / 1 KG
+1
Rea
Krämrouge – Simply Pink – stilleben
100 kr270 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
11.3 G | 8849.56 kr / 1 KG
+1
Rea
Tröja med polokrage – Mörk mullvad – stilleben
Rea
Femme Flair Läppglans – Femme Flair – stilleben
90 kr170 kr
4.0 ML | 22500 kr / 1 L
+2
Rea
Raka jeans – Ljusblå – stilleben
550 kr1090 kr
Tidigare nedsatt pris: 650 kr
Rea100% bomull
Stickad t-shirt i mohairblandning – Brun – stilleben
Raka byxor med pressveck – Svart – lookbook
550 kr890 kr
Tidigare nedsatt pris: 650 kr
+2
Rea
Cassis Keeper nagellack – Cassis Keeper – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Famous Brown Ögonpenna – Famous Brown – stilleben
+1
Rea
Basebollkeps i mocka – Mörkbrun – stilleben
ReaOnline exclusive
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Stickad pikétröja med borstad yta – Mörkbrun – stilleben
Slingbackpumps i läder med korsade remmar – Svart – stilleben
Lip Gloss – Candy Caricature – stilleben
90 kr170 kr
4.0 ML | 22500 kr / 1 L
+2
Rea
Ribbad tröja med halvpolo – Vit – stilleben
Powder Blush – Flush FIlter – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
4.0 G | 25000 kr / 1 KG
+3
Rea
Skräddade byxor med pressveck – Svart – stilleben
Bouclétröja i ull- och bomullsblandning – Mörkrosa – stilleben
320 kr890 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
ReaUll-bomull
A-linjeskuren kjol – Svart – stilleben
320 kr690 kr
Rea
Powder Blush – Blossom out – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
4.0 G | 25000 kr / 1 KG
+3
Rea
Mild Matcha nagellack – Mild Matcha – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Borstad kofta i mohairblandning – Svart – stilleben
Matte Lip Colour – Rouge Icon – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
+10
Rea