Gå till:

Rea: Nya looks tillagda

logo

Riviera Touch nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande och heltäckande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Veganskt​.
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Liknande produkter

Metallic Mocha Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Ruby Glow Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Grape Galore Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Pretty Prism nagellack – Pretty Prism – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Trusted Mocha nagellack – Trusted Mocha – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Mermaid Hint nagellack – Mermaid Hint – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Rhinestone Roses nagellack – Rhinestone Roses – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Shimmer Shells nagellack – Shimmer Shells – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Royal Spice Nagellack – Royal Spice – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Nagellack – Pearlescence – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22

Andra köpte också

Croppad skjorta i bomullstwill – Blå/randig – stilleben
Amber Noir Roll-on-parfym – Amber Noir – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Metallic Mocha Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Oversized kappa – Brun – stilleben
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Knästrumpor – Mörkgrå – stilleben
New
Ribbade strumpor i sidenblandning – Svart – stilleben
Skira strumpor – Svart – stilleben
Transparenta pointellestickade strumpor – Ljusblå – stilleben
Knälång slipkjol – Svart – stilleben
V-ringad virkad topp – Vit – stilleben
100% bomull
Trikåtopp med vridna axeldetaljer – Ljusblå – stilleben
Skira strumpor – Brun – stilleben
Set med runda örhängen – Guld – stilleben
Online exclusive
Perle de Coco Doftljus – Perle de Coco – stilleben
Tvåfärgat armband – Khakigrön/guld – stilleben
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Omlottblus i bomull – Vit/svarta prickar – stilleben
100% bomull
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Amber Noir Handkräm​ – Amber Noir – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Duschtvål – Amber Noir – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Shimmer Shells nagellack – Shimmer Shells – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Baddräkt med rosetter – Brun – stilleben
+4
Online exclusive
Terra Rosa Nagellack – Terra Rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22