Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Rose Pudding Tinted Lip Serum

100 kr220 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
5.5 ML | 18181.82 kr / 1L
Out of stock

Rose Pudding

Hot CoffeeOh RaspberryRose PuddingSticky Toffee

Läppserum med peptider som ger läpparna en mjuk känsla och extra glans.

• Transparent täckning

• Återfuktande

• Innehåller peptider och sötmandelolja

• Dermatologiskt testat

 

Andra köpte också

Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Skräddade shorts i linne – Beige – stilleben
Väsksmycke med tulpan – Ljusblå/vinröd – stilleben
Midikjol i denim – Ljusblå – stilleben
420 kr890 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Cardigan i borstad mohairblandning – Ljusgrå – stilleben
Borstad kofta i mohairblandning – Svart – stilleben
A-linjeskurna shorts i satin – Mörkbrun – stilleben
490 kr890 kr
Tidigare nedsatt pris: 550 kr
Rea
Midikjol i satin med dragsko – Mörkbrun – stilleben
Ovala solglasögon – Svart – stilleben
Draperad topp i trikå – Ljusrosa – stilleben
330 kr690 kr
Tidigare nedsatt pris: 370 kr
Rea
V-ringad ulltröja – Ljus turkos melerad – stilleben
490 kr890 kr
Rea100 % merinoull
Transparent stickad t-shirt – Beige/turkos – stilleben
Baseballkeps i bomullstwill – Grön – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Ljusrosa – lookbook
170 kr270 kr
Tidigare nedsatt pris: 190 kr
+7
Rea100% ekologisk bomull
Denimtopp med rå kant – Ljusblå – stilleben
260 kr550 kr
Tidigare nedsatt pris: 290 kr
Rea
Oversized bomullsskjorta – Lila/vit – stilleben
+1
New100% bomull
Ribbstickad cardigan med kort ärm – Chartreuse – stilleben
T-shirt med rund halsringning – Svart – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Jacka i dubbelsidig ull – Mullvad – stilleben
Ribbstickad bomullscardigan – Vit – stilleben
330 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 370 kr
Rea100% bomull
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Ribbad kofta – Chartreuse – lookbook
370 kr790 kr
Rea