Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Hot Coffee Tinted Lip Serum

220 kr
5.5 ML | 40000.00 kr / 1L

Hot Coffee

Hot CoffeeOh RaspberryRose PuddingSticky Toffee

Läppserum med peptider som ger läpparna en mjuk känsla och extra glans.

• Transparent täckning

• Återfuktande

• Innehåller peptider och sötmandelolja

• Dermatologiskt testat

 

Andra köpte också

Bomullsskjorta – Brun-/blårandig – stilleben
+2
100% bomull
Polotröja i ull – Grön – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Shaping Brush ​ – Shapingborste – stilleben
Barrel Leg Jeans – Ljus kaki – stilleben
+10
100% bomull
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sockboots i läder – Cognac – stilleben
+1
New
Oversized bomullsskjorta – Mörkbrun – stilleben
+1
New100% bomull
Jeans med avsmalnande ben – Svart – stilleben
Blending Brush​ – Blendingborste – stilleben
Raka jeans – Gråblå – stilleben
1090 kr
Ribbad långärmad topp – Ljusblå – stilleben
Skräddade shorts i linne – Beige – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Oversized bomullsskjorta – Lila/vit – stilleben
+1
New100% bomull
Ovala solglasögon – Svart – stilleben
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Väsksmycke med tulpan – Ljusblå/vinröd – stilleben
Bomullsskjorta – Vit – stilleben
+2
100% bomull
Ribbad långärmad topp – Mörkbrun – lookbook
Ribbad långärmad topp – Vit – stilleben
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter