Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Sardonyx Fire handtvål

100 kr
250 ML | 400.00 kr / 1L
Out of stock

Lyxig tvål som effektivt både rengör och vårdar händerna. En intensiv doft av blommor med noter av mörk ambra, vanilj och blommor.​ ​ 

Toppnoter: guava, rosa fresia​

Hjärtnoter: ros, saffran, indisk jasmin​

Basnoter: patchouli, svart ambra, vanilj​ ​

  • Gör dina händer mjuka och lena.​
  • Innehåller den fuktgivande ingrediensen glycerin.​
  • Vegansk.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​ ​

Andra köpte också

Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire Parfymolja – Sardonyx Fire – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Kroppsskrubb – Sardonyx Fire – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
5 dofter
Sardonyx Fire Set med duschtvål & bodylotion – Sardonyx Fire – stilleben
2 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Duschtvål – Amber Noir – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Barrel Leg Jeans – Mellanblå – stilleben
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Mörkbrun – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
New Balance 740-sneakers – Vit – stilleben
Ullkrage – Mörkbrun – lookbook
790 kr
Ull-mohair
Axelremsväska – Mörkbrun – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörkgrå – stilleben
+5
Bomull-ull
Bomullsskjorta med figurnära midja – Mörkbrun – lookbook
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Mörkröd – stilleben
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ – Perfect Pistachio – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook