ONZE CADEAUBON
Keuzevrijheid. Met een & Other Stories Cadeaubon kan de ontvanger zijn of haar favoriete items uitkiezen en de bon gebruiken in al onze winkels of op stories.com.
Tijdloos en attent: onze cadeaubon is een veelzijdig geschenk dat geschikt is voor elke gelegenheid en ontvanger. Je hoeft alleen maar het bedrag te kiezen, een persoonlijke boodschap toe te voegen en de bon is klaar om te schenken.
INFORMATIE
De cadeaubon kan online of in elke & Other Stories-winkel (in het land van aankoop) worden gebruikt.
Hij kan worden gebruikt als volledige betaling of gecombineerd met een andere betaalmethode.
Te koop in Frankrijk, Duitsland, Italië, Nederland, Noorwegen, Polen, Spanje, Zweden, Zwitserland, het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten.
Veelgestelde vragen over cadeaubonnen
Cadeaubonnen zijn in onze winkels en online verkrijgbaar. Vind je dichtstbijzijnde winkel met onze winkelzoeker.
Je kunt het saldo van je cadeaubon controleren in de winkel, op stories.com of door je cadeaubon aan de wallet-app toe te voegen, waar je je huidige saldo kunt bekijken.
Cadeaubonnen kunnen worden gebruikt in elke & Other Stories-winkel in het land van aankoop of online op stories.com in het land van aankoop.
Algemene voorwaarden
Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op & Other Stories Cadeaubonnen die via onze zakelijke partner SVS UK Limited worden gekocht in een van onze & Other Stories winkels of op stories.com ('& Other Stories Cadeaubon' of '& Other Stories e-Gift Card', gezamenlijk '& Other Stories Cadeaubonnen') en op onze & Other Stories Merchandise Cards ('& Other Stories Merchandise Card' of '& Other Stories e-Merchandise Card', gezamenlijk '& Other Stories Merchandise Cards'). Door & Other Stories Cadeaubonnen aan te schaffen of de & Other Stories-Merchandise Cards te gebruiken, ga je akkoord met deze algemene voorwaarden (‘Algemene Voorwaarden’). & Other Stories behoudt zich het recht voor om de Algemene Voorwaarden zonder voorafgaande kennisgeving te interpreteren, te wijzigen of te beëindigen. De meest recente Algemene Voorwaarden worden altijd gepubliceerd op stories.com. & Other Stories Cadeaubonnen en & Other Stories Merchandise Cards kunnen worden gebruikt in & Other Stories winkels en online op stories.com in het land waar de kaart is gekocht of waar de & Other Stories Merchandise Card is uitgegeven. Je kunt de & Other Stories Cadeaubonnen en & Other Stories Merchandise Cards gebruiken om de volledige waarde of een deel van de waarde van je geselecteerde artikel(en) te betalen. Als je online aankoop niet volledig wordt gedekt door & Other Stories Cadeaubonnen of & Other Stories Merchandise Cards, kun je een aanvullende betaalmethode gebruiken om de aankoop af te ronden. Lees meer in het onderdeel Betaling op stories.com. Op het online aankoopbewijs wordt het huidige saldo van de & Other Stories Cadeaubonnen en & Other Stories Merchandise Cards die bij de transactie zijn gebruikt, niet weergegeven. Alle cadeaubonnen en winkelkaarten kunnen echter aan de wallet-app op je digitale apparaat worden toegevoegd, waar het huidige saldo ook wordt weergegeven. Daarnaast kun je je huidige saldo altijd online bekijken op stories.com, in een & Other Stories-winkel of door contact op te nemen met de Klantenservice.
Als je je & Other Stories Cadeaubonnen online bestelt, worden je bestelling en betaling door SVS UK Limited verwerkt en verzonden. Op het afschrift van je creditcard of betaalkaart staat echter ‘stories.com Gift Card Purchase’ vermeld.
SVS accepteert alleen creditcards als betaalmiddel voor & Other Stories Cadeaubonnen. Je moet 18 jaar of ouder zijn om met een creditcard te kunnen betalen.
Wij streven ernaar de & Other Stories Cadeaubon binnen 3 werkdagen na de besteldatum te bezorgen. & Other Stories is niet aansprakelijk voor het uitblijven of de vertraging van de levering. Als je een & Other Stories e-Gift Card koopt, kun je zelf bepalen wanneer de gekozen ontvanger een e-mail met zijn of haar cadeaubon ontvangt.
Je bent verplicht een correct adres op te geven voor de levering van de & Other Stories Cadeaubon. Als je een & Other Stories e-Gift Card bestelt, ben je verplicht een correct e-mailadres op te geven voor de levering. Als het opgegeven adres niet kan worden bevestigd, behoudt & Other Stories zich het recht voor de levering van de & Other Stories Gift Cards op te schorten.
Elke online aankoop van & Other Stories Cadeaubonnen is beperkt tot een maximale waarde van 500 EUR. De minimale online waarde voor & Other Stories Cadeaubonnen is 5 EUR. Je kunt het saldo van je fysieke & Other Stories Cadeaubon verhogen door extra tegoed te kopen in elke & Other Stories winkel in het land waar de kaart is gekocht.
& Other Stories Cadeaubonnen zijn 3 jaar geldig vanaf de datum van de laatste activatie of aankoop. Na het verstrijken van de geldigheidsperiode kunnen & Other Stories Cadeaubonnen niet meer worden gebruikt voor aankopen, geactiveerd worden of kan de niet gebruikte resterende waarde worden terugbetaald.
& Other Stories Cadeaubonnen kunnen worden gebruikt totdat het saldo van de kaart op nul staat. Als het saldo van de kaart drie maanden op nul staat, is de & Other Stories Cadeaubon ongeldig en kan deze niet opnieuw worden geactiveerd of gebruikt.
& Other Stories Merchandise Cards zijn 1 jaar geldig vanaf de datum van de laatste activatie of aankoop. Na het verstrijken van de geldigheidsperiode kunnen & Other Stories Merchandise Cards niet meer worden gebruikt voor aankopen en kan de niet gebruikte resterende waarde niet worden terugbetaald.
Een & Other Stories Merchandise Card kan worden gebruikt totdat het saldo van de kaart op nul staat. Als het saldo van de kaart op nul staat, is de & Other Stories Merchandise Card ongeldig en kan deze niet opnieuw worden geactiveerd of gebruikt.
& Other Stories kan deze kaart annuleren als daar gegronde redenen voor zijn.
Als je je bestelling met twee verschillende betaalmethoden hebt betaald, krijg je eerst een terugbetaling via je tweede betaalmethode. Als je je bestelling bijvoorbeeld met een cadeaubon en een creditcard hebt betaald, storten we het bedrag eerst terug op je creditcard. Als de waarde van de geretourneerde artikelen hoger is dan het bedrag dat je met je creditcard hebt betaald, wordt het resterende bedrag teruggestort in de vorm van een e-cadeaubon. Lees hier meer.
De & Other Stories e-Merchandise Card wordt je per e-mail toegestuurd zodra de retourzending is afgerond. Als je online gekochte artikelen inlevert bij een van onze & Other Stories-winkels, krijg je je geld op dezelfde manier terug als wanneer je de artikelen via onze online retourprocedure had teruggestuurd, mits de retourzending binnen de retourtermijn van 28 dagen plaatsvindt. Lees hier meer.
Voor retourzendingen die plaatsvinden na het verstrijken van de retourtermijn van 28 (achtentwintig) dagen, behouden wij ons het recht voor om je het bedrag terug te betalen via een e-Merchandise Card.
Je hebt een retourtermijn van 28 dagen (vanaf de dag na levering van je bestelling) om je bestelling van online gekochte & Other Stories Cadeaubonnen te annuleren en een volledige terugbetaling te ontvangen, inclusief de standaard verzendkosten, maar exclusief de kosten voor het terugsturen van de bon, indien deze kosten zijn gemaakt.
Als je & Other Stories Cadeaubonnen wilt retourneren, moet je contact opnemen met de Klantenservice.
& Other Stories kan niet aansprakelijk worden gesteld voor & Other Stories Cadeaubonnen of & Other Stories Merchandise Cards nadat ze zijn geactiveerd, vervolgens verloren gaan, worden gestolen, onbruikbaar worden of beschadigd raken. Behandel je & Other Stories Cadeaubonnen en COS Merchandise Cards als contant geld.
& Other Stories Hennes & Mauritz GBC AB is verantwoordelijk voor alle persoonsgegevens die je aan & Other Stories verstrekt. & Other Stories heeft daarom een Privacybeleid waarin wordt uitgelegd hoe jouw persoonsgegevens worden verwerkt en beschermd. Je vindt ons volledige Privacybeleid hier.
Neem contact op met de Klantenservice.
H&M Hennes & Mauritz Nederland BV
Statutaire zetel: Keizersgracht 281, 1016 ED Amsterdam, Nederland
Contact: Klantenservice
E-mail: klantenservice.nl@stories.com
H&M Hennes & Mauritz GBC is btw-plichtig in de hieronder vermelde landen:
Australië btw-nummer 20396382778
België btw-nummer BE0890978157
Bulgarije btw-nummer BG3075074270
Canada btw-nummer GST 85613 6957RT0001
Kroatië btw-nummer HR65509518363
Cyprus btw-nummer CY99200090F
Tsjechië btw-nummer CZ681756304
Denemarken btw-nummer DK12374119
Estland btw-nummer EE101570552
Frankrijk btw-nummer FR69498081827
Finland btw-nummer FI21164397
Griekenland btw-nummer EL998299120
Hongarije btw-nummer HU26962951
Italy btw-nummer IT00121719991
Letland btw-nummer LV900099780524
Litouwen btw-nummer LT100007133216
Luxemburg btw-nummer LU27812286
Maleisië btw-nummer 0015016614080
Mexico btw-nummer HAM591106UM3
Nieuw-Zeeland btw-nummer IRD: 119-463-130
Polen btw-nummer PL5262958238
Portugal btw-nummer PT980369312
Roemenië btw-nummer RO27786296
Singapore btw-nummer M90366023Y
Slowakije btw-nummer SK4020189074
Slovenië btw-nummer SI38252538
Zuid-Afrika btw-nummer 4150269324
Spanje btw-nummer ESN0302078A