Ga naar:

Sale: tot wel 50% korting

logo

Magnet Power crème oogschaduw

€ 22
4.5 ML | € 4888.89 / 1L
Niet op voorraad

Magnet Power

Little LustreRadiant RaysMagnet PowerHello OliveOld CopperMoon MosaicMauve MontageSupernova Sight

Hoog gepigmenteerde oogschaduw met een boterachtige, opbouwbare textuur. ​ ​

  • Metallic finish​
  • Blijft lang zitten ​
  • Veegt niet uit​
  • Hoge pigment​
  • Intense finish​
  • Vegan formule​
  • Dermatologisch getest​
  • Aanbrengen met de vingertoppen of met de dubbel oogschaduwkwastje​
  • Past uitstekend bij: eyeliner, oogpotlood, mascara​ ​

Vegan betekent dat deze productformule geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.​ ​

Hoe te gebruiken: gebruik de vingertoppen of het dubbele oogschaduwkwastje om een dunne laag over het ooglid aan te brengen. Zorg ervoor dat je goed blendt en uitveegt, zodat de kleur helemaal tot aan de wimperlijn komt. Voeg meer lagen toe voor een intense kleur of breng verschillende tinten in laagjes aan voor een gepersonaliseerde look.​ ​

Vergelijkbare items

Rouge Shadows oogschaduwpalet - Rouge Shadows - Stilleven
€ 29
6.2 G | € 4677.42 / 1 KG
Oogschaduwpalet - Printed Waves - Stilleven
€ 29
6.2 G | € 4677.42 / 1 KG

Andere klanten kochten ook

Gebreid vest van alpacawolmix - Groen - Stilleven
Gebreid vest van alpacawolmix - Helderblauw - Stilleven
Ribgebreide trui - Rood - Stilleven
Trui van wol en katoen met V-hals - Donkerrood - Stilleven
NieuwWool-cotton
Ruimvallende jeans met ronde, wijde pijpen - Middenblauw - Stilleven
Nauwsluitend overhemd van katoen - Donkerbruin - Lookbook
+2
Nieuw100% cotton
Rechte gebreide trui - Donkerblauw - Stilleven
+5
Wool-cotton
Effen gebreide wollen top - Donkerrood - Stilleven
+2
Nieuw100% wool
Jeans met wijde pijpen - Donkerbruin - Stilleven
Jas van boucléwol - Donkerbruin - Stilleven
Nieuw
Gedrapeerd asymmetrisch T-shirt - Bordeauxrood - Stilleven
Rechte gebreide trui - Groen - Stilleven
+5
NieuwWool-cotton
Rechte gebreide trui - Donkergrijs - Stilleven
+5
Cotton-wool
Smalle leren riem - Zwart - Stilleven
Volumineuze wollen jas met ceintuur - Donkertaupe gemêleerd - Stilleven
+2
Weer op voorraad
Jeans met gebogen pijpen - Middenblauw - Stilleven
+10
100% cotton
Rechte gebreide trui - Donkerbruin - Stilleven
+5
NieuwCotton-wool
Kanten top met opstaande boord - Donkerbruin - Stilleven
Gebreid vest van een mohairmix - Lichtblauw - Stilleven
Oversized katoenen overhemd - Wit - Stilleven
+1
Nieuw100% cotton
Vest van een mohairmix - Rood - Stilleven
Nieuwcotton-wool-mohair
Overhemd met geplooide taille - Donkerbruin - Stilleven
Hoofdband van geribbeld kasjmier - Donkerbruin - Stilleven
Nieuw100% cashmere
Geruite sokken - Lichtbeige - Stilleven