Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Pink Noon Necessär i canvas

320 kr
169 G | 1893.50 kr / 1kg

Pink Noon

Pink NoonMiami MuseFleur de MimosaSicilian Sunrise

Den här mellanstora necessären ger smidig förvaring och skydd utifrån och in. Tillverkad i ett tåligt bomullstyg och har en dragkedja upptill med en dragflik i matchande färg. Med en innerficka för mindre föremål. 

Djup: 12 cm

Höjd: 12 cm

Bredd: 22 cm

Liknande produkter

Stor shopper i spaltmocka – Blå – stilleben
Stor shopper i spaltmocka – Mörkbrun – stilleben
Skulpterad mobilväska i spaltmocka – Mörkblå – stilleben

Andra köpte också

T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Trenchcoat i ull med knytskärp – Svart – stilleben
Oversized utilityjacka med dragsko – Mörkbrun – stilleben
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+5
100% ekologisk bomull
Boxig t-shirt i bomull – Svart – lookbook
+5
100% ekologisk bomull
Kashmirhalsduk – Svart – stilleben
+5
100% kashmir
Kashmirhalsduk – Marinblå – stilleben
+5
100% kashmir
Stickad cardigan i alpackablandning – Vinröd – stilleben
Mini-tote i spaltmocka – Mullvad – stilleben
Kort trenchcoat – Beige – stilleben
Oversized bomullsskjorta – Lila/vit – stilleben
+1
New100% bomull
Veckad midikjol – Mörkblå – stilleben
Stickad tröja med avslappnad passform – Grå/Melange – lookbook
Stickad cardigan i alpackablandning – Taupebrun – lookbook
Topp i bomullstrikå – Benvit/randig – stilleben
100% ekologisk bomull
Barrel Leg Jeans – Mörkbrun – stilleben
+10
100% bomull
Raka jeans – Gråblå – stilleben
1090 kr
Sienna Stunner Lip Colour & Lip Pencil Kit – Sienna Stunner – stilleben
320 kr
30 G | 10666.67 kr / 1 KG
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Chiffongblus i sidenblandning – Svart – stilleben
Sweatshirt i scuba med halvpolo – Grå/Melange – stilleben
Draperad halternecktopp – Svart – stilleben