Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Fleur de Mimosa Necessär i canvas

320 kr
169 G | 1893.50 kr / 1kg

Fleur de Mimosa

Pink NoonMiami MuseFleur de MimosaSicilian Sunrise

Den här mellanstora necessären ger smidig förvaring och skydd utifrån och in. Tillverkad i ett tåligt bomullstyg och har en dragkedja upptill med en dragflik i matchande färg. Med en innerficka för mindre föremål. 

Djup: 12 cm

Höjd: 12 cm

Bredd: 22 cm

Liknande produkter

Stor shopper i spaltmocka – Blå – stilleben
Stor shopper i spaltmocka – Mörkbrun – stilleben
Skulpterad mobilväska i spaltmocka – Mörkblå – stilleben

Andra köpte också

Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Ribbad långärmad topp – Mörkröd – stilleben
Bouclétröja i ull- och bomullsblandning – Crèmevit – stilleben
Omlottblus i bomull – Ljusblå – stilleben
100% bomull
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Barrel Leg Jeans – Mellanblå – stilleben
Kort trenchcoat – Beige – stilleben
Raka jeans – Gråblå – stilleben
1090 kr
Stickad cardigan i alpackablandning – Taupebrun – lookbook
Midiklänning med knytband i midjan – Svart/blommig – stilleben
Ärmlös midiklänning i satin – Mörkbrun – stilleben
Läderskärp – Mörkbrun – stilleben
Transparenta pointellestickade strumpor – Ljusblå – stilleben
Klassiskt skärp i läder – Svart – stilleben
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Lila – stilleben
Ribbstickad topp – Crèmevit – stilleben
Baddräkt med korsad rygg – Svart – stilleben
Vågigt armband – Silver – stilleben
Veckad midikjol – Mörkblå – stilleben
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Trenchcoat i ull med knytskärp – Svart – stilleben