Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Sicilian Sunrise Necessär i canvas

320 kr
169 G | 1893.50 kr / 1kg

Sicilian Sunrise

Pink NoonMiami MuseFleur de MimosaSicilian Sunrise

Den här mellanstora necessären ger smidig förvaring och skydd utifrån och in. Tillverkad i ett tåligt bomullstyg och har en dragkedja upptill med en dragflik i matchande färg. Med en innerficka för mindre föremål. 

Djup: 12 cm

Höjd: 12 cm

Bredd: 22 cm

Liknande produkter

Stor shopper i spaltmocka – Blå – stilleben
Stor shopper i spaltmocka – Mörkbrun – stilleben
Skulpterad mobilväska i spaltmocka – Mörkblå – stilleben

Andra köpte också

Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Bomullsskjorta med knytmidja – Vit – stilleben
+1
New100% bomull
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Parfymolja – Sicilian Sunrise – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire Kroppsskrubb – Sardonyx Fire – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
5 dofter
Mönstrad sidenscarf – Brun/turkos – stilleben
100% siden
Stickad cardigan i alpackablandning – Taupebrun – lookbook
Paper Blossom Eau de Toilette – Paper Blossom – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Spetsklänning med uddkant – Mörkbrun – stilleben
Rynkad topp – Lavendelgrå – stilleben
Barrel Leg Jeans – Mellanblå – stilleben
+10
100% bomull
Rynkad topp – Svart – stilleben
Oversized utilityjacka med dragsko – Mörkbrun – stilleben
Klassisk trenchcoat – Svart – stilleben
Armband med sfärer – Silver – stilleben
Kort trenchcoat – Beige – stilleben
New
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Trenchcoat i ull med knytskärp – Svart – stilleben