Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Smashing Coral Lip Gloss

170 kr
4 ML | 42500.00 kr / 1L

Smashing Coral

Femme FlairSlightly BrownSmashing CoralCandy CaricatureWhimsy CherryCurrant CharmHush Flush

Ett vårdande läppglans med spegelblank glans och klibbfri finish.​ ​

  • Högglansigt​
  • Klibbfritt​
  • Innehåller hyaluronsyra
  • Utjämnande effekt
  • Dermatologiskt testat​
  • Passar bra med: läppstift och läppenna​ ​

 

Combine with

Image of Matte Lip Colour

Andra köpte också

Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Loafers i spaltmocka – Mörkbrun – stilleben
Bordeaux Mood nagellack – Bordeaux Mood – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Ribbad tröja med halvpolo – Grön – stilleben
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Retro Cordovan Läppstift med lätt täckning – Retro Cordovan – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Baroque Red nagellack – Baroque Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Lemon Little nagellack – Lemon Little – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Blue Art nagellack – Blue Art – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Boxig t-shirt i bomull – Svart – lookbook
+4
100% ekologisk bomull
Nagellack – Viridian Green – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Ribbad tröja med halvpolo – Vit – stilleben
Smockad midiklänning i bomull – Ljusblå – stilleben
Topp i siden med scarfdetalj – Gråblå/blommig – stilleben
Byxa med avsmalnande ben – Svart – stilleben
100% bomull
Strukturmönstrad baddräkt med bar axel – Lila – stilleben
Topp med rynkad knäppning i sidan – Mörkgrå – stilleben