Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Arabesque Wood Minibodymist

90 kr
50 ML | 1800.00 kr / 1L

Bodymist med en diskret doft av djup jordig oud och citrus. ​ ​

Toppnoter: citron, ingefära, vattniga noter​

Hjärtnoter: pomerans, mandarin​

Basnoter: ambra, mossa, agarträd​ ​

  • Doftfamilj: fruktig​
  • Tillverkad i Italien​
  • Vegansk​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​

Liknande produkter

Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Amber Noir Bodymist​ – Amber Noir – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Forest Haze Parfymolja – Forest Haze – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Amber Noir Roll-on-parfym – Amber Noir – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter

Andra köpte också

Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Arabesque Wood Doftljus – Arabesque Wood – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Nine Notes Handkräm​ – Nine Notes – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Minihårklämma – Lila – stilleben
Medelstor hårklämma – Himmelsblå – stilleben
Midiklänning i linne med tvinnat axelband – Brun – stilleben
Spetstopp med halvpolo – Mörkbrun – stilleben
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Forest Haze Eau de Toilette – Forest Haze – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Oversized bomullsskjorta – Blå – stilleben
+1
100% bomull
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ – Perfect Pistachio – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Desert Edition Eau de Toilette – Desert Edition – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Desert Edition parfymolja – Desert Edition – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Miniklänning – Svart – lookbook
Oversized bomullsskjorta – Mörkbrun – stilleben
+1
New100% bomull
Tröja i mohairblandning – Mörkgrå – stilleben