Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Striking Orange Matte Lip Colour

250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1kg

Ett matt läppstift som ger en sammetslen finish.​ ​

  • Lätt men ändå heltäckande​
  • Hög pigmentering​
  • Innehåller risvax och solrosvax​
  • Bekvämt på läpparna​
  • Ingen torr känsla​
  • Dermatologiskt testat​
  • Perfekt med: läppenna​ ​

 

Combine with

Image of Kind- och läppfärg
Rea
Image of Lion Look Ögonpenna
Rea

Liknande produkter

Sheer Lip Colour – Petal Expression – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Rouge Icon Lip Colour & Lip Pencil Kit – Rouge Icon – stilleben
320 kr
30 G | 10666.67 kr / 1 KG
Satin Lip Colour – Rosy Clue – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Sienna Stunner Halvmatt läppstift – Sienna Stunner – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Satin Lip Colour – Pomegranate – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Rustic Roses Satin Lip Colour – Rustic Roses – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Satin Lip Colour – The Red – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Sheer Lip Colour – Modest Buff – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Retro Cordovan Läppstift med lätt täckning – Retro Cordovan – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Orchid Park Sheer Lip Colour – Orchid Park – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3

Andra köpte också

Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+3
100% ekologisk bomull
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Oversized skepparkavaj – Beige – stilleben
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Satin Lip Colour – The Red – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Rundad crossbodyväska – Beige – stilleben
Ribbad midiklänning – Gul – stilleben
100% ekologisk bomull
Sheer Lip Colour – Modest Buff – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Klänning med skärp i bomull. – Röd – stilleben
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Nagellack – Chili Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Miniklänning med knyt i fållen – Svart – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Rosa – lookbook
+7
100% ekologisk bomull
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Mole – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Klarblå – stilleben
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Mörkröd – stilleben
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben