Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Rhinestone Roses nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande och heltäckande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger heltäckande resultat med två lager.​
  • Passar bra med: baslack, nagellack​

 

Liknande produkter

Baroque Red nagellack – Baroque Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bordeaux Mood nagellack – Bordeaux Mood – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Platinum Veil – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Roasted Walnut nagellack – Roasted Walnut – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Frozen Moss Nagellack – Frozen Moss – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Moody Khaki Nagellack – Moody Khaki – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16

Andra köpte också

Bordeaux Mood nagellack – Bordeaux Mood – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Platinum Veil – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Baseballkeps i bomullstwill – Mörkblå – stilleben
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Minihårklämma – Lila – stilleben
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Marinblå/vit/randig – stilleben
+7
100% ekologisk bomull
Strukturmönstrad baddräkt med bar axel – Lila – stilleben
Figurnära T-shirt i trikå – Vit – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Oversized utilityjacka med dragsko – Mörkbrun – stilleben
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Mörkbrun – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Kofta i merinoull med omlott – Grå/Melange – stilleben
New100 % merinoull
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+6
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Vida jeans – Mörkblå – stilleben
+6
New
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Topp med rynkad knäppning i sidan – Mörkgrå – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Oversized kappa – Brun – stilleben
Back in stock