Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Fleur de Mimosa Body lotion

90 kr190 kr
Tidigare nedsatt pris: 100 kr
350 ML | 257.15 kr / 1L
Out of stock

Återfuktande och lätt body lotion med en doft av mild mimosa och mysk. ​​

Toppnoter: mandel, bergamott, röda vinbär ​

Hjärtnoter: jasmin, mimosa, heliotrop ​

Basnoter: cederträ, amber, mysk​ ​

  • Gör huden silkeslen. ​
  • Innehåller en särskilt framtagen blandning av oljor som sötmandelolja, fröolja från oljesumpört och macadamiaolja.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Andra köpte också

Figurnära linne – Svart – lookbook
120 kr220 kr
Rea
Set med chunky hoops – Guld – stilleben
Online exclusive
Figurnära linne – Vit – stilleben
120 kr220 kr
Rea
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Ribbstickad bomullscardigan – Melerad, grön – stilleben
Utilityplaysuit – Beige – stilleben
370 kr1090 kr
Rea
Miniklänning med volanger – Blå – stilleben
Ribbstickad T-shirt – Vit – stilleben
390 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 450 kr
ReaUll-bomull
Minislipklänning i satin – Mörk mullvad – stilleben
490 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 550 kr
Rea
Miniklänning i linne med omlott – Svart – lookbook
590 kr1090 kr
Tidigare nedsatt pris: 690 kr
Rea100% linne
Raka jeans – Ljusblå – stilleben
550 kr1090 kr
Tidigare nedsatt pris: 650 kr
Rea100% bomull
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Smockad miniklänning i bomullspoplin – Mörkbrun – stilleben
Skräddade knälånga shorts – Svart – stilleben
420 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Raka byxor med pressveck – Svart – lookbook
+2
Rea
Oversized t-shirt i bomull – Dämpad gul – stilleben
260 kr520 kr
Tidigare nedsatt pris: 290 kr
Rea100% ekologisk bomull
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Ribbstickad bomullscardigan – Dämpad gul – stilleben
Minihårklämmor – Guld – stilleben
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Ribbstickad topp med båtringning – Svart – stilleben
Oversized tröja i mohairblandning – Beige – stilleben
Tröja i alpackablandning – Ljusblå/vitrandig – stilleben
420 kr890 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea