Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Fleur de Mimosa Handkräm

70 kr
30 ML | 2333.34 kr / 1L

Rik, återfuktande kräm med sheasmör och en doft av mild mimosa och mysk. ​ ​

Toppnoter: mandel, bergamott, röda vinbär ​

Hjärtnoter: jasmin, mimosa, heliotrop ​

Basnoter: cederträ, krispig amber, mysk​ ​

  • Gör händerna silkeslena.​
  • Innehåller sheasmör.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Nine Notes Handkräm​ – Nine Notes – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Handkräm​ – Amber Noir – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter

Andra köpte också

Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Halsduk i kashmir – Vit – stilleben
100% kashmir
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Draperad asymmetrisk t-shirt – Vinröd – stilleben
Bomullsskjorta med figurnära midja – Mörkbrun – lookbook
Halsband med sötvattenspärlor – Vit/Guld – stilleben
Topp med draperad urringning – Mörkröd – stilleben
Staplad ring med sfäriska detaljer – Guld – stilleben
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Sequin Flora Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Boxig stickad tröja – Grön – stilleben
+5
NewUll-bomull
Skräddade shorts i linne – Svart – stilleben
Spetstopp med halvpolo – Mörkbrun – stilleben
New Balance 740-sneakers – Blå/Vit – stilleben
Sicilian Sunrise Set med duschtvål & bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Ärmlös midiklänning i satin – Mörkröd – stilleben
Amber Noir Bodymist​ – Amber Noir – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
More Pistachio Nagellack – More pistachio – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16