Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Perfect Pistachio Kroppskräm​

90 kr190 kr
Tidigare nedsatt pris: 100 kr
350 ML | 257.15 kr / 1L
Out of stock

Återfuktande kroppskräm med sheasmör och en varm gourmanddoft –, härlig och drömsk. ​ ​

Toppnoter: pistagenötter, varm mjölk, hasselnöt​

Hjärtnoter: vit choklad, ambroxan, amber​

Basnoter: vanilj, sandelträ, krämig mysk​ ​

  • Rik konsistens som håller huden mjuk.​
  • Innehåller sheasmör och sötmandelolja.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Andra köpte också

Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ – Perfect Pistachio – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Perfect Pistachio Parfymolja​ – Perfect Pistachio – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Figurnära linne – Svart – lookbook
120 kr220 kr
Rea
T-shirt i trikå med smal passform – Rosa/blårandig – stilleben
150 kr320 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
Rea
Ribbstickad bomullscardigan – Melerad, grön – stilleben
A-linjeskuren kjol – Mörkbrun – stilleben
330 kr690 kr
Tidigare nedsatt pris: 370 kr
Rea
Figurnära linne – Vit – stilleben
120 kr220 kr
Rea
Kofta i alpackablandning – Orange – stilleben
Kort skjortklänning i jacquard – Mörkbrun – stilleben
Bomullsskjorta med intagen midja – Ljusturkos – stilleben
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Rosa – stilleben
T-shirt med rund halsringning – Svart – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull
Ribbstickad topp med v-ringning – Smörgul – stilleben
Lädersandaler med taxklack – Cognac – stilleben
790 kr1290 kr
Tidigare nedsatt pris: 890 kr
Rea
Midikjol i satin med dragsko – Mörkbrun – stilleben
Topp med knytning framtill – Lila – stilleben
Smockad topp med båtringning – Beige/randig – stilleben
Set med chunky hoops – Guld – stilleben
Online exclusive
Ribbstickad T-shirt – Vit – stilleben
390 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 450 kr
ReaUll-bomull