Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Miami Muse Body lotion

190 kr
350 ML | 542.86 kr / 1L
Out of stock

Återfuktande och lätt body lotion med en doft av rosépeppar, sockervadd och mysk.​ ​

Toppnoter: rosépeppar, guava​

Hjärtnoter: hallonblom, viol​

Basnoter: patchouli, rosa sockervadd, mysk​ ​

  • Gör huden silkeslen ​
  • Med en särskilt framtagen blandning av oljor som sötmandelolja, fröolja från oljesumpört och macadamiaolja.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Andra köpte också

Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Eau de Toilette – Miami Muse – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Miami Muse Kroppsskrubb – Miami Muse – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Skjorta med plisserad midja – Svart – stilleben
Stickad t-shirt i alpackablandning – Mullvad – stilleben
New Balance 740-sneakers – Blå/Vit – stilleben
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
New Balance 740-sneakers – Vit – stilleben
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Stickad cardigan i alpackablandning – Vinröd – stilleben
Knälång slipkjol – Svart – stilleben
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Crossbodyväska – Mörkbrun – stilleben