Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Sardonyx Fire body lotion

190 kr
350 ML | 542.86 kr / 1L
Out of stock

Återfuktande och lätt bodylotion med en intensiv doft av mörk ambra, vanilj och inslag av blommor.​ ​

Toppnoter: guava, rosa fresia​

Hjärtnoter: ros, saffran, indisk jasmin​

Basnoter: patchouli, svart ambra, vanilj​ ​

  • Gör huden silkeslen. ​
  • Med en exklusiv blandning av oljor som sötmandelolja, fröolja från oljesumpört och macadamiaolja.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

 

Andra köpte också

Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Kroppsskrubb – Sardonyx Fire – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
5 dofter
Sardonyx Fire Parfymolja – Sardonyx Fire – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sardonyx Fire Set med duschtvål & bodylotion – Sardonyx Fire – stilleben
2 dofter
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Doftljus – Sardonyx Fire – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Paper Blossom Eau de Toilette – Paper Blossom – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Figurnära t-shirt med öppen rygg – Off-white – lookbook
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Remsandaletter i läder – Svart – stilleben
Midiklänning med dragsko – Vit med svarta detaljer – stilleben