Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Poised Blonde Matte Lip Colour

250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1kg

Ett matt läppstift som ger en sammetslen finish.​ ​

  • Lätt men ändå heltäckande​
  • Hög pigmentering​
  • Innehåller risvax och solrosvax​
  • Bekvämt på läpparna​
  • Ingen torr känsla​
  • Dermatologiskt testat​
  • Perfekt med: läppenna​ ​

 

Combine with

Image of Old Copper Krämögonskugga
Out of stock
Image of Forever Fig Kind- och läppfärg
Out of stock

Liknande produkter

Satin Lip Colour – Rosy Clue – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Sienna Stunner Halvmatt läppstift – Sienna Stunner – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Satin Lip Colour – Pomegranate – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Rustic Roses Satin Lip Colour – Rustic Roses – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Satin Lip Colour – The Red – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Sheer Lip Colour – Petal Expression – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Sheer Lip Colour – Modest Buff – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Retro Cordovan Läppstift med lätt täckning – Retro Cordovan – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Orchid Park Sheer Lip Colour – Orchid Park – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Sheer Lip Colour – Make Jam – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3

Andra köpte också

Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+3
100% ekologisk bomull
Mönstrad sidenscarf – Blå/brun – stilleben
100% siden
Vida jeans – Ljusblå – stilleben
+7
Chunky läderloafers – Svart – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Mole – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Klarblå – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Jacka i dubbelsidig ullblandning – Mullvad – stilleben
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Mörkröd – stilleben
Stor mjuk halsduk i ull – Mörkröd – stilleben
+1
New100% ull
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Jacka i dubbelsidig ullblandning – Svart – stilleben
Mosaikring i mässing – Gold/Multi Colour – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörkbrun – stilleben
+5
NewBomull-ull
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull