Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Rosy Moment Matte Lip Colour

120 kr250 kr
3.7 G | 32432.44 kr / 1kg
Rea

Ett matt läppstift som ger en sammetslen finish.​ ​

  • Lätt men ändå heltäckande​
  • Hög pigmentering​
  • Innehåller risvax och solrosvax​
  • Bekvämt på läpparna​
  • Ingen torr känsla​
  • Dermatologiskt testat​
  • Perfekt med: läppenna​ ​

 

Combine with

Image of Rouge Icon Läppenna
Rea

Liknande produkter

Satin Lip Colour – Bouquet – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Satin Lip Colour – French Taupe – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Dreamy Camel Halvmatt läppstift – Dreamy Camel – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Peach Print Läppstift med lätt täckning – Peach Print – stilleben
120 kr250 kr
3.5 G | 34285.71 kr / 1 KG
+3
Rea
Rustic Roses Satin Lip Colour – Rustic Roses – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Satin Lip Colour – Rosy Clue – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Satin Lip Colour – Early Sepia – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Satin Lip Colour – The Red – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Retro Cordovan Läppstift med lätt täckning – Retro Cordovan – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Sheer Lip Colour – Modest Buff – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3

Andra köpte också

Satin Lip Colour – Bouquet – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Scarlet Shade nagellack – Scarlet Shade – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Mild Matcha nagellack – Mild Matcha – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Borstad kofta i mohairblandning – Kamel – stilleben
T-shirt med rund halsringning – Svart – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull
Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Skulptural v-ringad bomullsblus – Vit – stilleben
Rea100% bomull
Bomullsbyxor med veck – Beige – stilleben
420 kr890 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea100% bomull
Ribbstickad topp med båtringning – Svart – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Klarblå – stilleben
Dra-på-shorts i satin – Mörkrosa – stilleben
Rea
Lip Pencil – Sienna Stunner – stilleben
90 kr170 kr
1.21 G | 74380.17 kr / 1 KG
+1
Rea
Chunky läderloafers – Svart – stilleben
1090 kr1590 kr
+1
Rea
Satin Lip Colour – Early Sepia – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Tröja i alpackablandning – Beige – stilleben
Glass Divine Highlighter – Glass Divine – stilleben
120 kr250 kr
8.7 G | 13793.1 kr / 1 KG
Rea
Sammetstopp med smala axelband – Svart – stilleben
Krämrouge – Simply Pink – stilleben
120 kr270 kr
11.3 G | 10619.47 kr / 1 KG
+1
Rea
Cold Marble nagellack – Cold Marble – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+16
Rea
Dried Petals Kind- och läppfärg – Dried Petals – stilleben
100 kr220 kr
5.0 G | 20000 kr / 1 KG
Rea
Dreamy Camel Halvmatt läppstift – Dreamy Camel – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Linne med fyrkantig ringning – Röd – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
Rea
V-ringad ulltröja – Khakigrön – stilleben
550 kr890 kr
Rea100 % merinoull
Omlottblus – Svart – lookbook
550 kr890 kr
Tidigare nedsatt pris: 650 kr
Rea