Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Cold Marble nagellack

60 kr120 kr
10 ML | 6000.00 kr / 1L
Rea

Högpigmenterat, snabbtorkande och heltäckande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Veganskt​.
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Liknande produkter

Cassis Keeper nagellack – Cassis Keeper – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Mild Matcha nagellack – Mild Matcha – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Mermaid Hint nagellack – Mermaid Hint – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Ruby Glow Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Peony Ghost nagellack – Peony Ghost – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Shimmer Shells nagellack – Shimmer Shells – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Nagellack – Pearlescence – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Royal Spice Nagellack – Royal Spice – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Metallic Mocha Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Nagellack – Viridian Green – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22

Andra köpte också

Underlack – Underlack – stilleben
60 kr120 kr
10.0 ML | 6000 kr / 1 L
Rea
Dreamy Camel Halvmatt läppstift – Dreamy Camel – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Scarlet Shade nagellack – Scarlet Shade – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Satin Lip Colour – Early Sepia – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Mild Matcha nagellack – Mild Matcha – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Matte Lip Colour – Rosy Moment – stilleben
120 kr250 kr
3.7 G | 32432.43 kr / 1 KG
+10
Rea
Långärmad topp i merinoull – Svart – stilleben
Rea100 % merinoull
Cassis Keeper nagellack – Cassis Keeper – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Ribbstickad maxiklänning – Svart – stilleben
Ulljacka med intagen midja – Beige – stilleben
Rouge Icon Läppenna – Rouge Icon – stilleben
90 kr170 kr
1.21 G | 74380.17 kr / 1 KG
+1
Rea
Shimmer Shells nagellack – Shimmer Shells – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Ribbstickad cardigan – Grå/Melange – stilleben
ReaUll-bomull
Femme Flair Läppglans – Femme Flair – stilleben
90 kr170 kr
4.0 ML | 22500 kr / 1 L
+2
Rea
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Oversized utilityjacka med dragsko – Khakigrön – stilleben
Avsmalnande stickad cardigan – Mörkgrå – stilleben
ReaUll-bomull
Dried Petals Kind- och läppfärg – Dried Petals – stilleben
100 kr220 kr
5.0 G | 20000 kr / 1 KG
Rea
Topp i bomull med brottarrygg – Rosa – stilleben
Rea100% bomull
V-ringad bomullströja – Senapsgul – stilleben
Rea100% bomull
Topp i mohairblandning – Mörkblå/kylig blå – stilleben
Reacotton-wool-mohair
Ärmlös topp – Vit – stilleben
Ribbstickad bomullscardigan – Melerad, grön – stilleben