Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Punk Bouquet handkräm

120 kr
250 ML | 480.00 kr / 1L

Lyxig och återfuktande handkräm med doft av blommor med noter av vanilj och ros.​ ​

Toppnoter: mandel, mandarin, grönt äpple​

Hjärtnoter: cyklamen, tigerorchidé, lotusblomma ​

Basnoter: vanilj, tonkaböna, trädmossa​ ​

  • Gör händerna silkeslena​
  • Absorberas snabbt​
  • Innehåller sötmandelolja och olja från persikokärnor​
  • Vegansk​
  • Tillverkad i Italien​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​

Liknande produkter

Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter

Andra köpte också

Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Punk Bouquet Parfymolja – Punk Bouquet – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Kroppsskrubb – Punk Bouquet – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
5 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Kofta i alpackablandning – Mörkbrun – stilleben
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Boxig stickad tröja – Grön – stilleben
+5
NewUll-bomull
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Mörkröd – stilleben
Barrel Leg Jeans – Mellanblå – stilleben
Chunky halskedja – Silver – stilleben
Online exclusive
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Perfect Pistachio Set med duschtvål & bodylotion – Perfect Pistachio – stilleben
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Punk Bouquet Doftljus – Punk Bouquet – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Punk Bouquet Minibodymist – Punk Bouquet – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sheer Lip Colour – Petal Expression – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Stickad tröja med avslappnad passform – Lila – stilleben
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Lila – stilleben
Kofta med polokrage och dragkedja – Mörkblå – stilleben