Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Cassis Keeper nagellack

60 kr120 kr
10 ML | 6000.00 kr / 1L
Rea

Högpigmenterat, snabbtorkande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

 

Liknande produkter

Cold Marble nagellack – Cold Marble – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+16
Rea
Fuzzy Flamingo nagellack – Fuzzy Flamingo – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+16
Rea
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
More Pistachio Nagellack – More pistachio – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Moody Khaki Nagellack – Moody Khaki – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Think Tropical – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Quiet Blue nagellack – Quiet Blue – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16

Andra köpte också

Cold Marble nagellack – Cold Marble – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+16
Rea
Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Lip Gloss – Slightly Brown – stilleben
90 kr170 kr
4.0 ML | 22500 kr / 1 L
+2
Rea
Plisserad midikjol – Khakigrön – stilleben
650 kr1090 kr
Rea
Matte Lip Colour – Berry Beat – stilleben
120 kr250 kr
3.7 G | 32432.43 kr / 1 KG
+10
Rea
Ribbstickad topp med båtringning – Svart – stilleben
Chunky läderloafers – Brun – stilleben
+1
Rea
Peach Print Läppstift med lätt täckning – Peach Print – stilleben
120 kr250 kr
3.5 G | 34285.71 kr / 1 KG
+3
Rea
Ribbstickad cardigan – Mörkblå – stilleben
ReaBomull-ull
Tröja i alpackablandning – Beige – stilleben
Oversized utilityjacka med dragsko – Khakigrön – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
adidas Samba LT – Silver/röd – stilleben
990 kr1549 kr
Rea
Matte Lip Colour – Rouge Icon – stilleben
120 kr250 kr
3.7 G | 32432.43 kr / 1 KG
+10
Rea
Satin Lip Colour – French Taupe – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Volangblus med v-ringning – Svart – stilleben
550 kr1090 kr
Tidigare nedsatt pris: 650 kr
Rea
Matte Lip Colour – Rosy Moment – stilleben
120 kr250 kr
3.7 G | 32432.43 kr / 1 KG
+10
Rea
Hoops med hjärtberlock – Silver – stilleben
Avsmalnande stickad cardigan – Mörkgrå – stilleben
ReaUll-bomull
Borstad kofta i mohairblandning – Svart – stilleben
Örhängen med berlock – Guld/khakigrön – stilleben
Rea
Cirkelformad minikjol i bomull – Svart – stilleben
Tröja i kashmir och bomull – Khakigrön – stilleben
ReaKashmir-bomull
Byxa med pressveck och smala ben – Khakibrun – stilleben
350 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 390 kr
Rea