Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Punk Bouquet Eau de Toilette

370 kr
50 ML | 7400.00 kr / 1L
Online exclusive

Blommig doft av vanilj och ros, som stannar kvar länge.​ EdT 50 ml. ​

Toppnoter: mandel, mandarin, grönt äpple​

Hjärtnoter: cyklamen, tigerorkidé, lotusblomma ​

Basnoter: vanilj, tonkabönor, trädmossa​ ​

Doftfamilj: blommig​

Tillverkad i Italien

Combine with

Image of Punk Bouquet Parfymolja
Image of Set med handtvål och handkräm

Liknande produkter

Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Parfymolja – Punk Bouquet – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Minibodymist – Punk Bouquet – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter

Andra köpte också

Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Parfymolja – Punk Bouquet – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Punk Bouquet Minibodymist – Punk Bouquet – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Punk Bouquet Kroppsskrubb – Punk Bouquet – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Doftljus – Punk Bouquet – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Skulptural ring med dubbel tvist – Silver – stilleben
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Bootcutjeans med medelhög midja – Tvättad blå – stilleben
Midiklänning med knytband i midjan – Svart/blommig – stilleben
Sicilian Sunrise Kroppsskrubb – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Flätad crossbodyväska i läder – Mullvad – stilleben
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Polotröja i ull – Mörkbrun – lookbook
+1
New100 % merinoull
Klassiskt skärp i läder – Khakigrön – stilleben
Kofta i merinoull med omlott – Mörkbrun – stilleben
New100 % merinoull
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Croppade jeans med vida ben – Svart – stilleben
Topp med draperad urringning – Mörkröd – stilleben
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Lila – stilleben