Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Sicilian Sunrise handtvål

100 kr
250 ML | 400.00 kr / 1L
Online exclusive

Lyxig tvål som effektivt både rengör och vårdar händerna. ​ Med en upplyftande doft som för tankarna till nyplockade citroner och solvarmt trä.​ ​

Toppnoter: citron, grapefrukt, röda vinbär​

Hjärtnoter: jasmin, ananas, päron​

Basnoter: cederträ, mysk, bärnsten​ ​

  • Gör dina händer silkeslena​
  • Innehåller den fuktgivande ingrediensen glycerin​
  • Vegansk​
  • Tillverkad i Italien​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Andra köpte också

Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Kroppsskrubb – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Set med duschtvål & bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise Doftljus – Sicilian Sunrise – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Sicilian Sunrise Parfymolja – Sicilian Sunrise – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Bomullsskjorta med knytmidja – Vit – stilleben
+1
100% bomull
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Sardonyx Fire Kroppsskrubb – Sardonyx Fire – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Randiga strumpor – Beige – stilleben
Oversized bomullsskjorta – Blå – stilleben
+1
100% bomull
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Rätstickad ullhalsduk – Grå – stilleben
Amber Noir Duschtvål – Amber Noir – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
New Balance 740-sneakers – Vit – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Maxikjol i satin – Mörkbrun – stilleben