Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Pink Noon Handkräm

120 kr
250 ML | 480.00 kr / 1L

Lyxig handkräm som återfuktar med en blommig doft som för tankarna till exotiska vita blommor och solnedgångar på en ö långt borta.​ ​

Toppnoter: bergamott, williamspäron (Aromaspace)​

Hjärtnoter: jasmin, tuberos, frangipani​

Basnoter: salt vanilj, mysk, sandelträ​ ​

  • Gör händerna mjuka och smidiga.​
  • Snabbabsorberande​
  • Innehåller sötmandelolja och olja från persikokärnor.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter

Andra köpte också

Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Parfymolja – Pink Noon – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Baddräkt med fyrkantig halsringning – Brun/blå – stilleben
Oversized bomullsskjorta – Blå – stilleben
+1
100% bomull
Boxig stickad tröja – Mörkblå – stilleben
+5
Ull-bomull
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Flätad crossbodyväska i läder – Brun – stilleben
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Pink Noon Eau de Toilette – Pink Noon – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Svart – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+6