Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Paper Blossom Eau de Toilette

370 kr
50 ML | 7400.00 kr / 1L

En blommig doft som stannar länge och för tankarna till både torra, karga landskap och skönhet med tequilaagave och utsökt väldoftande blommor.

Toppnoter: päron, svarta vinbär, pomelo

Hjärtnoter: tequilaagave, grön viol, vild iris

Basnoter: sandelträ, vanilj, amber

  • Doftfamilj: blommig
  • Tillverkad i Italien

 

Liknande produkter

Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive

Andra köpte också

Paper Blossom parfymolja – Paper Blossom – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Sicilian Sunrise Parfymolja – Sicilian Sunrise – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Cardigan i ull och bomull med lös passform – Mörkblå – stilleben
Back in stockUll-bomull
Boxig t-shirt i bomull – Svart – lookbook
+3
100% ekologisk bomull
Kofta i merinoull med omlott – Grå/Melange – stilleben
New100 % merinoull
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Bodymist​ – Amber Noir – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Ribbad långärmad topp – Vit – stilleben
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+3
100% ekologisk bomull
Choker med kedjedesign – Guld – stilleben
Brett klassiskt diadem – Mörkbrun – stilleben
Halsband med sötvattenspärlor – Vit/Guld – stilleben
Halsband med hjärtberlock – Guld – stilleben
Stickad huva i kashmir – Mullvad – stilleben
New100% kashmir
Stickad tröja med avslappnad passform – Mörkröd – lookbook
Ärmlös midiklänning i satin – Mörkbrun – stilleben
Peplumtopp i bomull – Svart – stilleben
Peony Ghost nagellack – Peony Ghost – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Stickad cardigan i alpackablandning – Klarblå – stilleben