Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Punk Bouquet Minibodymist

90 kr
50 ML | 1800.00 kr / 1L

Bodymist med en diskret, blomdoftande parfym med noter av vanilj och ros.​ ​

Toppnoter: mandel, mandarin, grönt äpple​

Hjärtnoter: cyklamen, tigerorkidé, lotusblomma ​

Basnoter: vanilj, tonkabönor, trädmossa​ ​

  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Bodymist​ – Amber Noir – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Parfymolja – Punk Bouquet – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Amber Noir Roll-on-parfym – Amber Noir – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter

Andra köpte också

Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Parfymolja – Punk Bouquet – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Punk Bouquet Kroppsskrubb – Punk Bouquet – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
T-shirt i bomull med rund hals – Grå/Melange – stilleben
+7
100% ekologisk bomull
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
T-shirt i bomull med rund hals – Svart – lookbook
+7
100% ekologisk bomull
Ribbat bomullslinne – Svart – stilleben
Vida jeans – Ljusblå – stilleben
+6
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Topp med rynkad knäppning i sidan – Mörkgrå – stilleben
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Minihårklämma – Guld – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Taupebrun – lookbook
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+6
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Bomberjacka med krage – Mörkbrun – stilleben
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Stövletter i läder – Svart – stilleben
Miami Muse Kroppsskrubb – Miami Muse – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Stickad tröja med avslappnad passform – Vit – lookbook