Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Nocturnal Tales Eau de Toilette

370 kr
50 ML | 7400.00 kr / 1L

En träig doft som stannar kvar, med noter av bland annat tobak, osmanthus och lavendel.

Toppnoter: grapefrukt, cypress, lavendel

Hjärtnoter: tobak, osmanthus, te

Basnoter: vetiver, vanilj, atlasceder, mocka

  • Doftfamilj: trä
  • Tillverkad i Italien

 

Liknande produkter

Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter

Andra köpte också

Nocturnal Tales parfymolja – Nocturnal Tales – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Sicilian Sunrise Parfymolja – Sicilian Sunrise – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Punk Bouquet Kroppsskrubb – Punk Bouquet – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Tote i läder – Khakigrön – stilleben
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Bomberjacka med krage – Mörkbrun – stilleben
Forest Haze Parfymolja – Forest Haze – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Tachisme Pepper Doftljus – Tachisme Pepper – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Strukturmönstrad bikinitrosa – Röd – stilleben
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Bomullsskjorta med knytmidja – Vit – stilleben
+1
100% bomull
Rynkad topp – Svart – stilleben
Axelremsväska – Khakigrön – stilleben
Ribbad topp med öppen rygg – Svart – stilleben
Déjà Vu Mood Parfymolja – Déjà Vu Mood – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Blus i bomull med dolmanärm – Svart – stilleben
New100% bomull
Sardonyx Fire Parfymolja – Sardonyx Fire – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Sicilian Sunrise Kroppsskrubb – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock