Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Sicilian Sunrise Parfymolja

220 kr
6 ML | 36666.67 kr / 1L

Resevänlig roll-on-parfymolja som stannar länge med sina upplyftande noter av nyplockade citroner och solvarmt trä.​ 6 ml. ​ ​

Toppnoter: citron, grapefrukt, röda vinbär​

Hjärtnoter: jasminblad, ananas, päron​

Basnoter: cederträ, mysk, amber​ ​

Doftfamilj: fräsch​

Tillverkad i Italien​

Andra köpte också

Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Boxig stickad tröja – Mörkbrun – stilleben
+5
NewBomull-ull
Stickad t-shirt i alpackablandning – Mullvad – stilleben
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Cardigan i ull- och bomullsblandning med dragkedja – Beige/grön/rutig – stilleben
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Set med duschtvål & bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
2 dofter
Jeans med avsmalnande ben – Ljusblå – stilleben
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Croppad bomberjacka – Grön – stilleben
Set med chunky hoops – Silver – stilleben
Online exclusive
Punk Bouquet Minibodymist – Punk Bouquet – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Desert Edition Eau de Toilette – Desert Edition – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Oversized bomullsskjorta – Mörkbrun – stilleben
+1
New100% bomull
Paisleymönstrad sidenscarf – Brun/vit paisley – stilleben
Läderskärp med krokodilimitation – Brun/Krokodilimitation – stilleben
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter