Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Pink Noon Eau de Toilette

370 kr
50 ML | 7400.00 kr / 1L

En blommig doft som håller länge och för tankarna till exotiska vita blommor och solnedgångar på en ö långt borta.​ ​

Toppnoter: bergamott och williamspäron (Aromaspace)​

Hjärtnoter: jasmin, tuberos och frangipani​

Basnoter: salt vanilj, mysk och sandelträ​ ​

  • Doftfamilj: blommig​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Forest Haze Parfymolja – Forest Haze – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Amber Noir Roll-on-parfym – Amber Noir – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Perle de Coco Roll-on-parfym – Perle de Coco – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter

Andra köpte också

Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Pink Noon Parfymolja – Pink Noon – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Amber Noir Roll-on-parfym – Amber Noir – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Parfymolja – Sicilian Sunrise – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+6
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Boxig t-shirt i bomull – Grå – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Topp i pointelle- och jacquardstickad bomull – Vit – stilleben
Midilång slipklänning i satin – Svart/blommig – stilleben
Croppade jeans med vida ben – Ljusblå – stilleben
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Parfymolja – Punk Bouquet – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Set med chunky hoops – Guld – stilleben
Online exclusive
Croppad oversized bomullsskjorta – Svart – stilleben
Långärmad bomullstopp – Vinröd – stilleben
Online exclusive
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Strukturerad tröja i merinoull – Vit/Svart – stilleben
100 % merinoull
Skräddad playsuit – Röd – stilleben
Bomull-linne