Gå till:

Rea: Nya looks tillagda

logo

Peony Ghost nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande nagellack med glansig finish som ger full täckning med två lager. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

 

Liknande produkter

Moody Khaki Nagellack – Moody Khaki – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Odd rosa Nagellack – Odd rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Lava Red nagellack – Lava Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Perfect Rust nagellack – Perfect Rust – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bright Tomato nagellack – Bright Tomato – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
More Pistachio Nagellack – More pistachio – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16

Andra köpte också

Baroque Red nagellack – Baroque Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Lava Red nagellack – Lava Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bordeaux Mood nagellack – Bordeaux Mood – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Nagellack – Think Tropical – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Roasted Walnut nagellack – Roasted Walnut – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Omlottblus i bomull – Svart – stilleben
100% bomull
Stor tote – Brun – stilleben
1590 kr
T-shirt i bomull med rund hals – Grå/Melange – stilleben
+7
100% ekologisk bomull
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Mörkbrun – stilleben
Odd rosa Nagellack – Odd rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
10 dofter
Miniklänning i linne – Svart – stilleben
100% linne
Skulptural crossbodyväska – Brun – stilleben
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Linne i siden- och bomullsmix – Vit – stilleben
Desert Edition Eau de Toilette – Desert Edition – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
10 dofter
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Bomullsskjorta med figurnära midja – Mörkbrun – lookbook
Armband med sammanlänkade element – Guld – stilleben