Gå till:

Rea: Nya looks tillagda

logo

Platinum Veil Nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande och heltäckande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Veganskt​.
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Liknande produkter

Pretty Prism nagellack – Pretty Prism – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Rhinestone Roses nagellack – Rhinestone Roses – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Metallic Mocha Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Shimmer Shells nagellack – Shimmer Shells – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Nagellack – Pearlescence – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Royal Spice Nagellack – Royal Spice – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Ruby Glow Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Nagellack – Viridian Green – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Nagellack – Chili Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Smooth Indigo nagellack – Smooth Indigo – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22

Andra köpte också

Knästrumpor – Mörkgrå – stilleben
New
Rhinestone Roses nagellack – Rhinestone Roses – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Tröja med volangkrage – Beige – stilleben
NewUll-bomull
Ankeljeans med barrel-leg – Beige – stilleben
100% bomull
Pretty Prism nagellack – Pretty Prism – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Jeans med lös passform och avsmalnande ben – Mellanblå – stilleben
Kortärmad kashmirtopp – Grå – stilleben
100% kashmir
Croppade jeans med smala ben – Svart, urtvättad finish – stilleben
Brett klassiskt diadem – Mörkbrun – stilleben
Ocean Magic Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Metallic Mocha Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Nagellack – Pearlescence – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Bucket hat i strå – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
New
Oversized bomullsskjorta – Vit – stilleben
+1
New100% bomull
Vida jeans – Mörkblå – stilleben
+7
New
Stickad t-shirt i alpackablandning – Mullvad – stilleben
A-linjeskuren kjol – Mörkgrå – stilleben
Topp med rynkad knäppning i sidan – Mörkgrå – stilleben
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben