Gå till:

Rea: Nya looks tillagda

logo

More Pistachio Nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande och heltäckande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Veganskt​.
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Liknande produkter

Ocean Magic Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Royal Spice Nagellack – Royal Spice – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Beetle Green Nagellack – Beetle Green – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Blue Art nagellack – Blue Art – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Vivid Vermilion – Vivid Vermilion – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Terra Rosa Nagellack – Terra Rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Sequin Flora Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Peony Ghost nagellack – Peony Ghost – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Pretty Prism nagellack – Pretty Prism – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Grape Galore Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22

Andra köpte också

Ocean Magic Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Stor halsduk i mohairblandning – Mörkgrå/melerad – stilleben
Tröja med halvpolo i ull- och kashmirblandning – Svart – stilleben
Ribbad midiklänning – Crèmevit – lookbook
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Barrel Leg Jeans – Ljus kaki – stilleben
+11
100% bomull
Jeans med avsmalnande ben – Mellanblå – stilleben
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Croppad barrel-leg byxa – Crèmevit – stilleben
Bomberjacka med krage – Vinröd – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
New
Oversized bomullsskjorta – Vit – stilleben
+1
New100% bomull
Vida jeans – Mörkblå – stilleben
+7
New
Stickad t-shirt i alpackablandning – Mullvad – stilleben
A-linjeskuren kjol – Mörkgrå – stilleben
Topp med rynkad knäppning i sidan – Mörkgrå – stilleben
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Ulltopp med halvpolo – Vit/Svart – stilleben
100% ull
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
Set med chunky hoops – Silver – stilleben
Online exclusive