Gå till:

Rea: Nya looks tillagda

logo

Shimmer Shells nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande nagellack med glansig finish som ger full täckning med två lager. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

 

Liknande produkter

Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bordeaux Mood nagellack – Bordeaux Mood – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Roasted Walnut nagellack – Roasted Walnut – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Frozen Moss Nagellack – Frozen Moss – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Platinum Veil – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Baroque Red nagellack – Baroque Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Odd rosa Nagellack – Odd rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Lava Red nagellack – Lava Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16

Andra köpte också

Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Smala ovala solglasögon – Brun/sköldpaddsmönstrad – stilleben
Smala rektangulära solglasögon – Svart – stilleben
Miniklänning med dragsko – Gul/blommig – stilleben
Hårspänne – Brun/sköldpaddsmönstrad – stilleben
Barrel Leg Jeans – Ljus kaki – stilleben
+11
100% bomull
Sardonyx Fire Doftljus – Sardonyx Fire – stilleben
Skulptural v-ringad bomullsblus – Pastellrosa – stilleben
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Lila – stilleben
Jeans med vida ben och öljetter – Dämpad ljusblå – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
New
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
A-linjeskuren kjol – Mörkgrå – stilleben
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Ulltopp med halvpolo – Vit/Svart – stilleben
100% ull
Strukturerad tröja i merinoull – Vit/Svart – stilleben
100 % merinoull
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Set med chunky hoops – Silver – stilleben
Online exclusive
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Grå/Melange – stilleben
+7
100% ekologisk bomull
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
Vida jeans – Mörkblå – stilleben
+7
New
Oversized bomullsskjorta – Vit – stilleben
+1
New100% bomull