Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Glossy Apple nagellack

60 kr120 kr
10 ML | 6000.00 kr / 1L
Out of stock

Högpigmenterat, snabbtorkande och heltäckande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Veganskt​.
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Liknande produkter

Mild Matcha nagellack – Mild Matcha – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Beetle Green Nagellack – Beetle Green – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Scarlet Shade nagellack – Scarlet Shade – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Terra Rosa Nagellack – Terra Rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Peony Ghost nagellack – Peony Ghost – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Pretty Prism nagellack – Pretty Prism – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Sequin Flora Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Grape Galore Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Trusted Mocha nagellack – Trusted Mocha – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Mermaid Hint nagellack – Mermaid Hint – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22

Andra köpte också

Sequin Flora Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Croppad bomberjacka – Svart – stilleben
850 kr1390 kr
Rea
Ocean Magic Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Transparent finstickad topp – Himmelsblå – stilleben
Trikåtopp med vridna axeldetaljer – Ljusblå – stilleben
Miniklänning med volanger – Rosa-/rödblommig – stilleben
Mild Matcha nagellack – Mild Matcha – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Shimmer Shells nagellack – Shimmer Shells – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Midiklänning i viskos- och sidenblandning – Ljusblå – stilleben
950 kr1590 kr
Tidigare nedsatt pris: 1090 kr
Rea
Plisserad midikjol – Mörkblå – stilleben
990 kr1290 kr
Rea
Matte Lip Colour – Double Cherry – stilleben
120 kr250 kr
3.7 G | 32432.43 kr / 1 KG
+10
Rea
Randig bikinitopp – Grön/blå ränder – stilleben
260 kr370 kr
Tidigare nedsatt pris: 290 kr
Rea
Ribbstickad cardigan – Beige – lookbook
Mermaid Hint nagellack – Mermaid Hint – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Oversized stickad pikécardigan – Gul/vita ränder – stilleben
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Kortärmad topp med halvpolo – Svart/grönt blommönster – stilleben
Barrel Leg Jeans – Ljus kaki – stilleben
+10
100% bomull
Raka byxor med pressveck – Svart – lookbook
+2
Rea
V-ringad baddräkt – Blå/vit/randig – stilleben
Borstad kofta i mohairblandning – Svart – stilleben
Avsmalnande stickad cardigan – Mörkbrun – lookbook
ReaUll-bomull
Baddräkt med rosetter – Klarblå – stilleben