Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Silky Screen nagellack

80 kr120 kr
10 ML | 8000.00 kr / 1L
Out of stock

Högpigmenterat, snabbtorkande och heltäckande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Veganskt​.
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Liknande produkter

Sequin Flora Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Peony Ghost nagellack – Peony Ghost – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Grape Galore Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Say Lollipop nagellack – Say Lollipop – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Scarlet Shade nagellack – Scarlet Shade – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Mild Matcha nagellack – Mild Matcha – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Terra Rosa Nagellack – Terra Rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Pretty Prism nagellack – Pretty Prism – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Trusted Mocha nagellack – Trusted Mocha – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Mermaid Hint nagellack – Mermaid Hint – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22

Andra köpte också

Bomullsskjorta – Vit – stilleben
+2
100% bomull
Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Stickad t-shirt i mohairblandning – Brun – stilleben
Tröja i alpackablandning – Beige – stilleben
Ribbstickad cardigan – Grå/Melange – stilleben
ReaUll-bomull
Borstad kofta i mohairblandning – Svart – stilleben
Avsmalnande stickad cardigan – Mörkbrun – lookbook
ReaUll-bomull
Raka byxor med pressveck – Svart – lookbook
+2
Rea
Avsmalnande stickad cardigan – Beige – stilleben
ReaUll-bomull
Cardigan i borstad mohairblandning – Ljusgrå – stilleben
Underlack – Underlack – stilleben
60 kr120 kr
10.0 ML | 6000 kr / 1 L
Rea
Långärmad ulltopp – Svart – stilleben
Rea
Raka byxor med pressveck – Mörkbrun – lookbook
+2
Rea
Oversized utilityjacka med dragsko – Khakigrön – stilleben
Tröja i alpackablandning med ballongärm – Brun – stilleben
Ribbstickad cardigan – Mörkblå – stilleben
ReaBomull-ull
V-ringad ulltröja – Khakigrön – stilleben
550 kr890 kr
Rea100 % merinoull
T-shirt med rund halsringning – Svart – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull
Oversized skjorta – Vit/brunrandig – stilleben
550 kr890 kr
Rea
Ribbstickad maxiklänning – Svart – stilleben
Stickad tröja – Svart – stilleben
450 kr690 kr
ReaUll-bomull
Avsmalnande stickad cardigan – Mörkgrå – stilleben
ReaUll-bomull
Avsmalnande linnekavaj – Brun – stilleben
750 kr1590 kr
Tidigare nedsatt pris: 850 kr
Rea
Ribbad långärmad topp – Brun/vit ränder – stilleben
+4
Rea