Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Pearlescence Nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande och heltäckande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Veganskt​.
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Liknande produkter

Nagellack – Platinum Veil – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Roasted Walnut nagellack – Roasted Walnut – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Frozen Moss Nagellack – Frozen Moss – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Baroque Red nagellack – Baroque Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bordeaux Mood nagellack – Bordeaux Mood – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Odd rosa Nagellack – Odd rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Moody Khaki Nagellack – Moody Khaki – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16

Andra köpte också

Rynkad topp – Vit – stilleben
Jeans med lös passform och avsmalnande ben – Mellanblå – stilleben
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Draperad midiklänning – Svart/gul/rutig – stilleben
Avslappnade denimshorts – Svart – stilleben
Triangelskuren baddräkt – Khakigrön – stilleben
Online exclusive
Midiklänning med dragsko – Vit med svarta detaljer – stilleben
Skräddad playsuit – Röd – stilleben
Bomull-linne
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Mosaikring i mässing – Gold/Multi Colour – stilleben
Set med chunky hoops – Guld – stilleben
Online exclusive
Ribbad långärmad topp – Mörkbrun – lookbook
Veckad midikjol – Mörkblå – stilleben