Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Say Lollipop nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande nagellack med glansig finish som ger full täckning med två lager. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

 

Liknande produkter

Bright Tomato nagellack – Bright Tomato – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Odd rosa Nagellack – Odd rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Quiet Blue nagellack – Quiet Blue – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Think Tropical – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Moody Khaki Nagellack – Moody Khaki – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Perfect Rust nagellack – Perfect Rust – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Lava Red nagellack – Lava Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16

Andra köpte också

Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Nagellack – Think Tropical – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Odd rosa Nagellack – Odd rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
T-shirt i bomull med rund hals – Marinblå/vit/randig – stilleben
+7
100% ekologisk bomull
Crossover-sandaler i läder – Brun – stilleben
Ärmlös midiklänning i satin – Mörkblå – stilleben
Cowboyboots i läder – Svart – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Mosaikring i mässing – Gold/Multi Colour – stilleben
Set med chunky hoops – Guld – stilleben
Online exclusive
Ribbad långärmad topp – Mörkbrun – lookbook
Polotröja i ull – Mörkbrun – lookbook
+1
New100 % merinoull
Veckad midikjol – Mörkblå – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Klarblå – stilleben