Ga naar:

Sale: tot wel 50% korting

logo

Dreamy Camel satijnen lippenstift

€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.69 / 1kg
Sale

Klassieke lippenstift met een romige textuur die een satijnen finish achterlaat. ​ ​

  • Vederlicht en toch volledig dekkend​
  • Verzorgend met hydraterende eigenschappen​
  • Bevat ricinusolie, cacaoboter, rijstwas, zonnebloemwas​
  • Hoog pigment​
  • Vegan formule​
  • Dermatologisch getest​
  • Past goed bij lippotlood​ ​

Vegan betekent dat deze productformule geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.​

Combine with

Image of Old Copper crème oogschaduw
Niet op voorraad
Image of Forever Fig wang en lip
Niet op voorraad

Vergelijkbare items

Rosy Moment matte lippenstift - Rosy Moment - Stilleven
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Peach Print doorschijnende lippenstift - Peach Print - Stilleven
€ 15€ 22
3.5 G | € 4285.71 / 1 KG
+3
Sale
Rouge Icon matte lippenstift - Rouge Icon - Stilleven
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Berry Beat matte lippenstift - Berry Beat - Stilleven
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Double Cherry matte lippenstift - Double Cherry - Stilleven
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Orchid Park doorschijnende lippenstift - Orchid Park - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Modest Buff doorschijnende lippenstift - Modest Buff - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Sienna Stunner lippenstift en lippenpotlood - Sienna Stunner - Stilleven
€ 29
30 G | € 966.67 / 1 KG
Bare Biscotti matte lippenstift - Bare Biscotti - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Very Pitaya matte lippenstift - Very Pitaya - Stilleven
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale

Andere klanten kochten ook

Nagellak Cold Marble - Cold Marble - Stilleven
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Riem met krokodilleneffect - Beige/imitatie krokodillenleer - Stilleven
+1
Sale
Peach Print doorschijnende lippenstift - Peach Print - Stilleven
€ 15€ 22
3.5 G | € 4285.71 / 1 KG
+3
Sale
Vest van een geborstelde mohairmix - Camel - Stilleven
Gebreide mouwloze trui - Marineblauw - Stilleven
SaleWool-cotton
Midi-jurk met strikdetail - Zwart - Stilleven
Sale
Leren chelsea boots - Zwart - Stilleven
€ 99€ 179
Sale
Orchid Park doorschijnende lippenstift - Orchid Park - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Katoenen blouse met vierkante hals - Zwart - Lookbook
Trui van wol en katoen met V-hals - Grijs - Stilleven
+1
NieuwWool-cotton
Sienna Stunner lippenstift en lippenpotlood - Sienna Stunner - Stilleven
€ 29
30 G | € 966.67 / 1 KG
Opvallende schelpenring - Goudkleurig - Stilleven
Halvemaanvormige crossbodytas - Donkerbruin - Stilleven
adidas SL 72 OG - Bruin/roze - Stilleven
€ 59€ 100
Sale
Leren penny loafers - Zwart - Stilleven
Rosy Moment matte lippenstift - Rosy Moment - Stilleven
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Base coat - Base coat - Stilleven
€ 6€ 12
10.0 ML | € 600 / 1 L
Sale
Leren riem met geknoopte gesp - Zwart - Stilleven
Gemodelleerde katoenen blouse met V-hals - Wit - Stilleven
Sale100% cotton
Berry Beat matte lippenstift - Berry Beat - Stilleven
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Katoenen overhemd - Groen - Stilleven
€ 29€ 69
Vorige prijs: € 35
Sale
Dried Petals wang en lip - Dried Petals - Stilleven
€ 9€ 19
5.0 G | € 1800 / 1 KG
Sale
Nagellak Midl Matcha - Mild Matcha - Stilleven
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Nagellak Scarlet - Scarlet - Stilleven
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale