Ga naar:

Sale: tot wel 50% korting

logo

Sienna Stunner satijnen lippenstift

€ 22
3.8 G | € 5789.48 / 1kg

Klassieke lippenstift met een romige textuur die een satijnen finish achterlaat. ​ ​

  • Vederlicht en toch volledig dekkend​
  • Verzorgend met hydraterende eigenschappen​
  • Bevat ricinusolie, cacaoboter, rijstwas, zonnebloemwas​
  • Hoog pigment​
  • Vegan formule​
  • Dermatologisch getest​
  • Past goed bij lippotlood​ ​

Vegan betekent dat deze productformule geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.​

Vergelijkbare items

Petal Expression doorschijnende lippenstift - Petal Expression - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Pink Era matte lippenstift - Pink Era - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Modest Buff doorschijnende lippenstift - Modest Buff - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Retro Cordovan doorschijnende lippenstift - Retro Cordovan - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Make Jam doorschijnende lippenstift - Make Jam - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Matte lippenstift - Poised Blonde - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Bare Biscotti matte lippenstift - Bare Biscotti - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Floral Focus matte lippenstift - Floral Focus - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Orchid Park doorschijnende lippenstift - Orchid Park - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Striking Orange matte lippenstift - Striking Orange - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10

Andere klanten kochten ook

Nagellak Riviera Touch - Riviera Touch - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Jeans met taps toelopende pijpen - Zwart - Stilleven
Leren pumps met blokhak - Rood - Stilleven
Gebreid katoenen T-shirt - Lichtturkoois - Stilleven
100% cotton
Gebreid vest van alpacawolmix - Groen - Stilleven
Effen gebreide wollen top - Donkerrood - Stilleven
+1
Nieuw100% wool
Trui van wol en katoen met V-hals - Donkerrood - Stilleven
+1
NieuwWool-cotton
Rechte gebreide trui - Donkerblauw - Stilleven
+5
Wool-cotton
Vest met col en ritssluiting - Donkerblauw - Stilleven
Halvemaanvormige crossbodytas - Donkerbruin - Stilleven
Jas van boucléwol - Donkerbruin - Stilleven
Nieuw
Pantalon met ritszak - Zwart - Stilleven
Korte trenchcoat - Beige - Stilleven
Recht katoenen T-shirt - Wit - Stilleven
+4
100% organic cotton
Volumineuze wollen jas met ceintuur - Donkertaupe gemêleerd - Stilleven
+2
Weer op voorraad
Top met geplooide zijkant - Donkergrijs - Stilleven
100% cotton
Jeans met wijde pijpen - Donkerbruin - Stilleven
Gebreid vest van alpacawolmix - Helderblauw - Stilleven
Vest van een mohairmix - Rood - Stilleven
Nieuwcotton-wool-mohair
Mouwloze satijnen midi-jurk - Donkerbruin - Stilleven
Gedrapeerd asymmetrisch T-shirt - Bordeauxrood - Stilleven
Kanten top met opstaande boord - Donkerbruin - Stilleven
Geribbelde top met lange mouwen - Wit - Lookbook
Leren enkellaarzen - Donkerbruin - Stilleven
+1
Nieuw