Ga naar:

Sale: tot wel 50% korting

logo

The Red satijnen lippenstift

€ 22
3.8 G | € 5789.48 / 1kg

Klassieke lippenstift met een romige textuur die een satijnen finish achterlaat. ​ ​

  • Vederlicht en toch volledig dekkend​
  • Verzorgend met hydraterende eigenschappen​
  • Bevat ricinusolie, cacaoboter, rijstwas, zonnebloemwas​
  • Hoog pigment​
  • Vegan formule​
  • Dermatologisch getest​
  • Past goed bij lippotlood​ ​

Vegan betekent dat deze productformule geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.​

Vergelijkbare items

Orchid Park doorschijnende lippenstift - Orchid Park - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Pink Era matte lippenstift - Pink Era - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Floral Focus matte lippenstift - Floral Focus - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Make Jam doorschijnende lippenstift - Make Jam - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Rich Auburn matte lippenstift - Rich Auburn - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Rose Overload matte lippenstift - Rose Overload - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Bare Biscotti matte lippenstift - Bare Biscotti - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Striking Orange matte lippenstift - Striking Orange - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Matte lippenstift - Poised Blonde - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Matte lippenstift - Deep Burgundy - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10

Andere klanten kochten ook

Pantalon met ritszak - Zwart - Stilleven
Slipdress met kanten rand - Donkerrood - Stilleven
Jurk met pied-de-poule-motief - Grijs/geruit - Stilleven
Midi-jurk met kanten rand - Zwart - Stilleven
Top met geplooide zijkant - Donkergrijs - Stilleven
100% cotton
Recht katoenen T-shirt - Wit - Stilleven
+3
100% organic cotton
Sweatshirt van scubastof met opstaande boord - Donkerbruin - Stilleven
Sienna Stunner lippenstift en lippenpotlood - Sienna Stunner - Stilleven
€ 29
30 G | € 966.67 / 1 KG
Set van Rouge Icon lippenstift en lippenpotlood - Rouge Icon - Stilleven
Pink Noon bodymist - Pink Noon - Stilleven
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 geuren
Leren sandalen met bandjes - Goudkleurig - Stilleven
Gebreid vest van alpacawolmix - Groen - Stilleven
Jas van boucléwol - Donkerbruin - Stilleven
Nieuw
Gebreid vest van alpacawolmix - Helderblauw - Stilleven
Ribgebreide trui - Rood - Stilleven
Trui van wol en katoen met V-hals - Donkerrood - Stilleven
NieuwWool-cotton
Ruimvallende jeans met ronde, wijde pijpen - Middenblauw - Stilleven
Nauwsluitend overhemd van katoen - Donkerbruin - Lookbook
+2
Nieuw100% cotton
Rechte gebreide trui - Donkerblauw - Stilleven
+5
Wool-cotton
Effen gebreide wollen top - Donkerrood - Stilleven
+2
Nieuw100% wool
Jeans met wijde pijpen - Donkerbruin - Stilleven
Gedrapeerd asymmetrisch T-shirt - Bordeauxrood - Stilleven
Rechte gebreide trui - Groen - Stilleven
+5
NieuwWool-cotton
Rechte gebreide trui - Donkergrijs - Stilleven
+5
Cotton-wool