Ga naar:

Sale: tot wel 50% korting

logo

Pomegranate satijnen lippenstift

€ 22
3.8 G | € 5789.48 / 1kg

Klassieke lippenstift met een romige textuur die een satijnen finish achterlaat. ​ ​

  • Vederlicht en toch volledig dekkend​
  • Verzorgend met hydraterende eigenschappen​
  • Bevat ricinusolie, cacaoboter, rijstwas, zonnebloemwas​
  • Hoog pigment​
  • Vegan formule​
  • Dermatologisch getest​
  • Past goed bij lippotlood​ ​

Vegan betekent dat deze productformule geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.​

Vergelijkbare items

Rich Auburn matte lippenstift - Rich Auburn - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Floral Focus matte lippenstift - Floral Focus - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Pink Era matte lippenstift - Pink Era - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Matte lippenstift - Deep Burgundy - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Bare Biscotti matte lippenstift - Bare Biscotti - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Striking Orange matte lippenstift - Striking Orange - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Matte lippenstift - Poised Blonde - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Rose Overload matte lippenstift - Rose Overload - Stilleven
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Retro Cordovan doorschijnende lippenstift - Retro Cordovan - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Modest Buff doorschijnende lippenstift - Modest Buff - Stilleven
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3

Andere klanten kochten ook

Veelkleurige armband - Zwart/veelkleurig - Stilleven
Sardonyx Fire bodyscrub - Sardonyx Fire - Stilleven
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 geuren
Gebreid vest van alpacawolmix - Groen - Stilleven
Jas van boucléwol - Donkerbruin - Stilleven
Nieuw
Gebreid vest van alpacawolmix - Helderblauw - Stilleven
Trui van wol en katoen met V-hals - Donkerrood - Stilleven
NieuwWool-cotton
Nauwsluitend overhemd van katoen - Donkerbruin - Lookbook
+2
Nieuw100% cotton
Rechte gebreide trui - Groen - Stilleven
+5
NieuwWool-cotton
Top met geplooide zijkant - Donkergrijs - Stilleven
100% cotton
Volumineuze wollen jas met ceintuur - Donkertaupe gemêleerd - Stilleven
+2
Weer op voorraad
Ribgebreide trui - Rood - Stilleven
Rechte gebreide trui - Donkerbruin - Stilleven
+5
NieuwCotton-wool
Ruimvallende jeans met ronde, wijde pijpen - Middenblauw - Stilleven
Rechte gebreide trui - Donkerblauw - Stilleven
+5
Wool-cotton
T-shirt van katoen met ronde hals - Wit - Stilleven
Effen gebreide wollen top - Donkerrood - Stilleven
+2
Nieuw100% wool
T-shirt van katoen met ronde hals - Zwart - Lookbook
+7
100% organic cotton
Losvallende pantalon - Zwart - Stilleven
Jeans met wijde pijpen - Donkerbruin - Stilleven
Rechte gebreide trui - Donkergrijs - Stilleven
+5
Cotton-wool
Recht katoenen T-shirt - Wit - Stilleven
+3
100% organic cotton
Leren soklaarzen - Donkerbruin - Stilleven
+1
Nieuw
Gedrapeerd asymmetrisch T-shirt - Bordeauxrood - Stilleven
Smalle leren riem - Zwart - Stilleven