Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Perfect Pistachio Minibodymist​

90 kr
50 ML | 1800.00 kr / 1L

Bodymist med en drömlik gourmanddoft. ​ ​

Toppnoter: pistagenötter, varm mjölk, hasselnöt​

Hjärtnoter: vit choklad, ambroxan, amber​

Basnoter: vanilj, sandelträ, krämig mysk​ ​

  • Doftfamilj: fruktig​
  • Tillverkad i Italien​

 

Liknande produkter

Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Amber Noir Bodymist​ – Amber Noir – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Amber Noir Roll-on-parfym – Amber Noir – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Forest Haze Parfymolja – Forest Haze – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter

Andra köpte också

Perfect Pistachio Eau de Toilette​ – Perfect Pistachio – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Perfect Pistachio Set med duschtvål & bodylotion – Perfect Pistachio – stilleben
Perfect Pistachio Parfymolja​ – Perfect Pistachio – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Perle de Coco Roll-on-parfym – Perle de Coco – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Boxig t-shirt i bomull – Svart – lookbook
+4
100% ekologisk bomull
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Tunnstickad cardigan – Mörkröd – lookbook
NewBomull-ull
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Boxig stickad tröja – Grön – stilleben
+5
NewUll-bomull
Draperad asymmetrisk t-shirt – Vinröd – stilleben
Eye Colour Palette – Printed Waves – stilleben
320 kr
6.2 G | 51612.9 kr / 1 KG
Pointellestickad cardigan i mohairblandning – Rosa – stilleben
Ribbad t-shirt – Grå/Melange – stilleben
Set med chunky hoops – Guld – stilleben
Online exclusive
Mössa i kashmir – Klarblå – stilleben
100% kashmir
Miami Muse Eau de Toilette – Miami Muse – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Sardonyx Fire Parfymolja – Sardonyx Fire – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter