Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Sicilian Sunrise Kroppsskrubb

190 kr
250 ML | 760.00 kr / 1L

Mjukgörande kroppsskrubb som avlägsnar döda hudceller med en blandning av socker och oljor. Den har en upplyftande doft av nyplockade citroner och solvarmt trä.​ ​

Toppnoter: citron, grapefrukt, röda vinbär​

Hjärtnoter: jasminblad, ananas, päron​

Basnoter: cederträ, mysk, amber​ ​

  • Berikad med fröolja från oljesumpört som återfuktar och rengör.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Andra köpte också

Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Stickad tröja med avslappnad passform – Lila – stilleben
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Sicilian Sunrise Doftljus – Sicilian Sunrise – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Parfymolja – Sicilian Sunrise – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Flätad crossbodyväska i läder – Mullvad – stilleben
Boxig stickad tröja – Lila – stilleben
+5
Bomull-ull
Necessär i canvas – Sicilian Sunrise – stilleben
320 kr
169.0 G | 1893.49 kr / 1 KG
4 dofter
Mössa i ullblandning – Röd – stilleben
+5
NewUll-mohair
Sicilian Sunrise Set med duschtvål & bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
2 dofter
Boxig t-shirt i bomull – Grå – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Rynkad midikjol i trikå – Röd – lookbook
Perfect Pistachio Set med duschtvål & bodylotion – Perfect Pistachio – stilleben
Mössa i borstad mohairblandning – Mörkgrå/melerad – stilleben
Hoops med strass – Guld/Orange – stilleben
Skulptural ring med dubbel tvist – Guld – stilleben