Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Miami Muse Kroppsskrubb

190 kr
250 ML | 760.00 kr / 1L

Mjukgörande kroppsskrubb som avlägsnar döda hudceller med en blandning av socker och oljor. Med doft av av rosépeppar, sockervadd och mysk.​ ​

Toppnoter: rosépeppar och guava​

Hjärtnoter: hallonblom och viol​

Basnoter: patchouli, rosa sockervadd och mysk​ ​

  • Berikad med fröolja från oljesumpört som återfuktar samtidigt som den rengör.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Andra köpte också

Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Eau de Toilette – Miami Muse – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Oversized utilityjacka med dragsko – Mörkbrun – stilleben
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Bomullsskjorta med figurnära midja – Vit – lookbook
Kofta i merinoull med omlott – Mörkbrun – stilleben
New100 % merinoull
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Kantiga Cat Eye-solglasögon – Svart – stilleben
Sequin Flora Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Raka byxor med pressveck – Mörkgrön – stilleben
Ovala solglasögon – Brun/sköldpaddsmönstrad – stilleben
Tunn midikjol med förklädesdetalj – Svart – lookbook