Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Pink Noon Kroppsskrubb

190 kr
250 ML | 760.00 kr / 1L
Out of stock

Mjukgörande kroppsskrubb som avlägsnar döda hudceller med en blandning av socker och oljor. Blommig doft som för tankarna till exotiska vita blommor och solnedgångar på en ö långt borta.​ ​

Toppnoter: bergamott och williamspäron (Aromaspace)​

Hjärtnoter: jasmin, tuberos och frangipani​

Basnoter: salt vanilj, mysk och sandelträ​ ​

  • Berikad med fröolja från oljesumpört som återfuktar samtidigt som den rengör.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Andra köpte också

Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Pink Noon Eau de Toilette – Pink Noon – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Mönstrad knytblus i siden – Vit/mönstrad – stilleben
Stickad slipover i mohairblandning – Svart – stilleben
Jeans med avsmalnande ben – Mellanblå – stilleben
Spetstopp med polokrage – Svart – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Oversized utilityjacka med dragsko – Mörkbrun – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Kofta i merinoull med omlott – Grå/Melange – stilleben
New100 % merinoull
adidas Handball Spezial Sneakers – Brun/vit – stilleben
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Topp med rynkad knäppning i sidan – Mörkgrå – stilleben